NLP Grup Eğitim

5 Günde İngilizce Hipnoz ve NLP ile Konuşulur mu?

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

5 günde ingilizce eğitimleri sırasın uygulanan Hipnoz ile zihin ve beden gevşer. Zihin ve beden gevşediğinde, “kaygı” azalacağından ve dikkat artacağından dolayı dil öğrenimi ciddi derecede hızlanır.

5 günde Hipnozla İngilizce eğitiminde, dil öğrenme konusunda kişilerin yaşadığı en büyük problem olan cesaretsizlik problemi çözülür. Kişinin, dil öğrenimi konusunda zihninde oluşturduğu bariyerler yok olur ya da çok zayıflar

Hipnozla İngilizce eğitiminde kişi, hipnoz seansları sırasında, en doğru öğrenme ruh haline girer. Bu gevşeme sırasında, kişi bilinçaltı öğrenmeye ve telkine daha açıktır. Kişiye öğrenmeyi hızlandıracak ve kolaylaştıracak motive edici telkinler verilir.

Hipnoz esnasında neler olur? – 5 Günde İngilizce

Bazı seanslarda, kişiler imgeler dünyasında ana dili İngilizceymiş gibi davrandığını ve konuştuğunu hayal eder.

Hipnoz seansları ile İngilizce eğitimi iç içe geçmiş bir şekilde aynı anda uygulanır. Stressiz bir ortamda, en rahat seans koltuklarında öğretmeniniz ve psikoloğunuz yanınızda. Önce hipnotik duruma girersiniz.  Buna biz, pasif öğrenme hali diyoruz. Ardından gözlerinizi açtığınızda, gevşemiş bir zihin-beden durumu ile öğrenme çok daha hızlı gerçekleşir.

5 Günde İngilizce eğitimlerinde kullanılan NLP İngilizce öğrenme teknikleri, bilinçaltı düzeyde İngilizce konuşma becerisini geliştirir.

Hipnoz, İngilizce konuşmayı destekleyen güçlü bir iletişim aracıdır.

Diğer NLP becerileriyle beraber, trans becerilerini de kullanarak işinin uzmanı olan profesyonel terapistlere kendinizi teslim ederek İngilizceyi 5 günde konuşmanız mümkün.

Trans becerileri, eğitimler sırasında zor sonuçları elde etmeye hazırlanmak için uygun ruh haline geçmek gibi durumlarda birincil yardımcınız olacaktır.

En önemli noktalardan biri olarak bahsetmek gerekirse; hipnoz size fazlasıyla konsantrasyon ve kontrol gücü verir. Bizzat deneyimleyen katılımcılarımızın da farkettiği gibi hipnoz öncesinde öğrenme ve konsantrasyonda yaşanan zorluklar hafif hipnozla birlikte %85 oranlarında ortadan kalkmaktadır.

Uzman eğitmenlerimizden aldığımız geri dönüşler de bu durumu destekler niteliktedir. Özellikle, iş, aile ya da okul ile ilgili kaygılar taşıyan ve bu günlük yaşantısındaki uğraşlar sebebiyle yoğunlaşamayan katılımcıların, hafif hipnoz ve NLP yöntemlerinden sonra inanılması güç seviyelerde performans artırdığını belirtmekteler.

Mantık ve iradenin erişemeyeceği ya da çok zor erişebileceği bilinç dışı bir seviyede, düşünce ve davranışları kontrol altına almak için belli bir trans seviyesine ihtiyaç duyabilirsiniz.

5 Günde İngilizce eğitimlerinde kullanılan hipnoz dil ediniminin gerçekleşmesini müthiş oranda kolaylaştırır.

Bazı katılımcılarımızın değerlendirmelerini dinlemek isterseniz NLP GRUP Youtube Kanalımızı inceleyebilirsiniz.