NLP Grup Eğitim

Üst Yönetici Koçluğu

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Executive Coaching
İş yaşamında üst düzey yöneticilere hitap eden bu programımız…

İŞ DÜNYASI IÇIN KOÇLUK
Yönetici koçluğu adından da anlaşıldığı üzere iş çevrelerindeki yöneticileri hedeflemektedir Bu şirket grupları olarak çalışmaktan ziyade kişisel yönetici koçluğu olarak yürümektedir.

Iş dünyasının zorlu ve değişen ortamında yönetici koçluğu potansiyelinizin tümüne ulaşmak için size yardımcı olmaktadır. Liderlik ve karar verme konularında etkinliğinizi arttırırken koçluk aynı zamanda kişsel tatmin ve bireysel denge konusunda da yardımcı olacaktır.

Koçluğun bu yönü gittikçe popülerlik kazanmaktadır ve hem şirketler hem de bireyler tarafından verilmektedir. Golf kursunda bile koçluk alabilirsiniz! Koçluk genellikle telefon aracılığıyla olmaktadır ve isterseniz evinizde isterseniz ofisinizde size maksimum esneklik zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Koç ulaşmak istediğiniz başarı için sizinle beraber çalışan partnerinizidir. Tabi ki paylaştığınız her türlü bilgi kesinlikle gizli kalacaktır.

Yönetici koçluk elbette ki, ilk başarılı yönetici ilk başarılı iş takımını kurduğu günden berş vardır. Yeni fikirler ve olasılıklarla zorlamak, çeşitli yetenek, beceri ve kişilikleri koçluk yaparak bir araya getirmek yenibir fikir değildir. Keşfetmeye başlayacağınız şey en üst seviye yöneticilerde bulunan bu becerilerin işiniz için ne kadar çok fayda içerdiğini görkem olacak .

Yönetici koçluğu şu alanlarda size yardımcı olabilir;

  • Liderlik eğitimi
  • Finansal farkındalık
  • İşletme eğitimi
  • Zaman yönetimi
  • Proje yönetimi
  • Takım kurma