NLP Grup Eğitim

NLP ile Hızlı İngilizce

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

İngilizce eğitiminde yeni bir çığır açan NLEP Eğitimi insanların motivasyon kaynaklarını bularak onların içlerindeki yaratıcılığı ortaya çıkarmada ve gerçek performanslarına erişmelerini sağlamada çok önemli yardımcı bir araç. Çünkü NLP, öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi öğrenmeyi de etkin kılıyor.

NLP teknikleri ile İngilizce eğitimimiz dilin bir bütün olarak kavranmasına yönelik farklı bir metotla verilmektedir (tümden gelim yada tüme varım yöntemleri içermiyor)

Yoğun çalışma temposu içerisinde İngilizce öğrenmeyi devamlı olarak erteleyenlerdenseniz, toplantılara tercüman olmaksızın katılmanızın kariyerinizde artı puan olduğuna inanıyorsanız, müşterilerle daha iyi iletişim kurabilmek, teknolojinin sürekli değiştiği ve geliştiği bir ortamda kariyer sahibi olmak ve bu kariyerde ilerleyebilmek için İngilizce öğrenmenin şart olduğunu düşünüyorsanız bu yazı sizin için yazıldı.

İngilizcenin bir uluslararası dil olduğu ve dünyadaki çoğu insanın bu dili konuşmak istediğini söylemek mümkündür. Yabancı bir dil; insanın gerek işi veya sosyal yaşantısı gerek seyahatleri için kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. İngilizceyi yurtdışına giderek öğrenmek dile yoğunlaşacağınızdan size hız kazandırır. Ya hiç İngilizce bilmiyorsanız ya da dile hakim olmak için bu kadar vakit ayırma imkanınız yoksa?

Türkiye’de son bir senedir farklı bir sistemde İngilizce eğitimi veren Grup Eğitim Danışmanlık özellikle çok kısa süre içerisinde İngilizceye hakim olmak isteyenlerin tercih ettiği bir firmadır.

NLP ile hızlı İngilizce eğitimi, insanların motivasyon kaynaklarını bularak onların algılamalarını ve konsantrasyonlarını artırarak, içlerindeki öğrenme engellerini ortadan kaldırarak gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmada ve gerçek performanslarına erişmelerini sağlamada etkindir. NLP, öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi öğrenmeyi de etkin kılan bir sistem. NLP ve bilinç altı tekniklerinin kullanıldığı İngilizce eğitimimize katılarak aynı zamanda insan aklının başaramayacağı hiç bir şeyin olamayacağını, geçmişteki yersiz ve boş korkularınızdan kurtularak verimli bir şekilde İngilizce konuşabileceğinizi görebilir, dil konusundaki kaygılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Katılımcıların uzmanlar tarafından yapılan özel test sürecinden sonra seviyeleri ve algılama modelleri belirleniyor. Hiç İngilizce bilmeyen kişi bu sistemle kısa süre içeresinde İngilizce konuşabiliyor ve anlayabiliyor seviyesine geliyor.