NLP Grup Eğitim

5 Günde İspanyolca

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

21 ülkenin resmi dili olan ve 450 milyon kişi tarafından konuşulan İspanyolca, dünyanın üçüncü büyük dilidir…

NLP teknikleri ile ispanyolca eğitimimiz dilin bir bütün olarak kavranmasına yönelik farklı bir metotla verilmektedir (tümden gelim yada tüme varım yöntemleri içermiyor)

Yabancı dil öğreniminde pek çok kişinin yanılgıya düştüğü ortak bir nokta vardır. Gramer temelli dil öğrenmek. Daha ortaokul sıralarında kazandığımız bu olumsuz alışkanlık, dil öğrenimine yıllarımızı verdiğimiz halde belirli bir seviyenin üzerine çıkmamızı engellemiştir.

İngilizce’nin uluslar arası bir dil olduğu ve dünyadaki çoğu insanın bu dili konuşmak istediğini söylemek mümkündür. Yabancı bir dil; insanın gerek işi veya sosyal yaşantısı gerek seyahatleri için kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. ispanyolcayıi yurtdışına giderek öğrenmek dile yoğunlaşacağınızdan size hız kazandırır. Ya hiç İspanyolca bilmiyorsanız ya da dile hakim olmak için bu kadar vakit ayırma imkanınız yoksa?

Türkiye’de dört senedir farklı bir sistemle dil eğitimi veren NLP Grup özellikle çok kısa süre içerisinde ispanyolcaya hakim olmak isteyenlerin tercih ettiği bir firmadır.
NLP ile hızlı ispanyolca eğitimi, insanların motivasyon kaynaklarını bularak onların algılamalarını ve konsantrasyonlarını artırarak, içlerindeki öğrenme engellerini ortadan kaldırarak gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmada ve gerçek performanslarına erişmelerini sağlamada etkindir. NLP, öğrenme sürecini hızlandırdığı gibi öğrenmeyi de etkin kılan bir sistem. NLP ve bilinç altı tekniklerinin kullanıldığı İngilizce eğitimimize katılarak aynı zamanda insan aklının başaramayacağı hiç birşeyin olamayacağını, geçmişteki yersiz ve boş korkularınızdan kurtularak verimli bir şekilde İngilizce konuşabileceğinizi görebilir, dil konusundaki kaygılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Yabancı dil öğreniminde pek çok kişinin yanılgıya düştüğü ortak bir nokta vardır. Gramer temelli dil öğrenmek. Daha ortaokul sıralarında kazandığımız bu olumsuz alışkanlık, dil öğrenimine yıllarımızı verdiğimiz halde belirli bir seviyenin üzerine çıkmamızı engellemiştir.
NLP GRUP Türkiye de ilk defa, sözlükleri, gramer testlerini hatta ve hatta Türkçe düşünme ve konuşma becerilerini bir kenara bırakarak, tamamıyla bilimsel bir temele dayalı olan hipnozun büyülü dünyası içinde, bilinçaltınızda tıpkı bir bebeğin anadilini öğrendiği gibi, yeni bir dilin reflekslerini oluşturuyoruz.

Katılımcıların uzmanlar tarafından yapılan özel test sürecinden sonra seviyeleri ve algılama modelleri belirleniyor. Hiç İspanyolca bilmeyen kişi bu sistemle kısa süre içersinde ispanyolca konuşabiliyor ve anlayabiliyor seviyesine geliyor.