NLP Grup Eğitim

Bire Bir İngilizce Dil Eğitimi

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

4 GÜNDE İNGİLİZCE

Birebir ders, öğrenci ve öğretmen arasındaki iletişimin en üst düzeyde sağlandığı, öğrenme verimliliğinin maksimum düzeyde elde edildiği bir uygulamadır.

KİŞİYE ÖZGÜ ÖĞRETİM MODELİ

SİZ NASIL ÖĞRENİYORSANIZ ÖYLE ÖĞRETİYORUZ.

Birebir dersleri, öğretmenlerimiz tarafından öğrencinin ihtiyaç ve kapasitesine göre düzenlendiğinden verim ve başarıda süreklilik sağlanır.

Bu sağlanan süreklilik bilinçaltı öğretim yöntemleri ile desteklenir. Birebir ders 7’den 70’e her kesime hitap eden ayrıcalıklı bir sistemdir. Birebir ders, sonuç odaklı çalışmak isteyen herkese kurumumuzun sunduğu özel öğretim metodları kullanılarak verilir.

NLP GRUP, işadamlarına ihtiyaçları doğrultusunda genel İngilizce ve iş İngilizce’sini konuşma, dinleme, anlama, okuma ve yazma düzeyinde öğretir.
Bu öğretim ihtiyaç doğrultusunda Türk ve yabancı öğretmenlerle desteklenir. Dilediğiniz gün ve saatte size özel paket programlar yardımıyla İngilizce’yi öğrenmeniz ve konuşmanız sağlanır. NLP GRUP de isteyenlere Almanca, Fransızca, Rusça, İtalyanca, İspanyolca dilleri de kendine özgü öğretim yöntemiyle öğretilir.
NLP GRUP başlangıç ve orta hazırlık düzeyindeki öğrencilerini öncelikle en hızlı şekilde konuşma alt yapılarını sağlam kurarak, kelime hazinesi ve tabi ki pratik yeterliliğe ulaştırmaktadır. Bu nedenle; Türk eğitmenle programa başlamaktadır. Orta ve ileri düzeydeki öğrenciler için ise yabancı eğitmenler, dilde daha fazla akıcılık kazandırmak, farklı ortamlara ait konuşma pratiklerini oluşturarak ve kelime hazinenizi daha fazla genişletmek amacıyla bilinçaltı öğretim metodlarını kullanırlar.

– Kendi programınızı kendiniz tespit edin!

NLP GRUP, kendinize ait bir iş veya sosyal hayat düzeni içerisinde en uygun olduğunuz zaman dilimlerini tespit ederek, sizin istediğiniz gün ve saate ders programı ayarlamaktadır.

– Program dondurma olanağı!

NLP GRUP en az 1 gün önce haber vermeniz koşuluyla sizin için 1-3 ay arası programınızı dondurarak derslerinizin yanmasını engelliyor.

Başlamak istediğiniz tarihinden en az 1 hafta önce eğitim departmanımıza bilgi verdiğiniz takdirde; size istediğiniz gün ve saatlere göre yeniden program hazırlanacaktır.