NLP Grup Eğitim

5 Günde İngilizce NLP Programı

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Nlp ve hipnoz teknikleriyle desteklenmiş 5 günde ingilizce konuşma eğitimi ile İngilizce’yi sadece 5 günde konuşabilirsiniz.

Tam gün güren yoğun İngilizce konuşma kamplarında kullanılan NLP teknikleri Bilinçaltında öğrenmenin kalıcılığını sağlar.
5 Günde İngilizce eğitim programlarında kullanılan NLP yöntemleri, bilinçaltı öğrenmeyi destekleyerek öğrenme sürecini kısaltıp daha etkin kılar.

Hangi Teknikler Kullanılır?

NLP ve Hipnotik İletişim teknikleri kullanılan İngilizce konuşma programlarında Bilinçaltı İngilizce öğrenme metotları kullanılır.
5 günde ingilizce eğitim programlarında ingilizce’yi hızlı bir şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı etkili ve bilinçaltı bir düzeyde öğrenme edinimi sağladığı gibi, gelecekte bu bilgilerin daha kalıcı olmasını da sağlamaktadır. Klasik dil eğitim kurslarının yöntemlerini, bir kenara bırakarak İngilizce’yi hızlı ve kolay bir şekilde konuşturuyoruz.

Nlp yöntemiyle, eğitimde daha hızlı ve kolay bir şekilde hızlı ingilizce öğrenmenizi sağlıyoruz. Ve algılarınızın her zamankinden daha açık şekilde eğitime odaklanmanızı sağlıyoruz.

5 Günde İngilizce Programı Nasıl Uygulanıyor?

Hafif hipnoz rahatlığı

Gün içerisinde 3 kez yapılan hipnoz seanslarıyla daha motivasyonlu ve daha adaptasyonlu bir şekilde eğitime devam etmeniz sağlanmaktadır.
5 Günlük İngilizce eğitim programı, diğer tüm eğitim programlarından farklı bir uygulama ile çalışmaktatır. Tamamen farklı bir stratejiyle ingilizce konuşmanızı ve öğrenmenizi sağlamaktadır.

Bu programda, kitaptan takip, yazı yazma gibi klasikleşmiş eğitim programlarını bir kenara bırakarak tamamen konuşmaya ve öğrenmeye odaklanırsınız.

Günlük 12 saat süren bu eğitimde, 12 saat boyunca ingilizce konuşarak kişileri ingilizceye odaklıyor ingilizce konuşmalarını ve öğrenmelerini hızlandırıyoruz.

Nasıl Yurtdışı Deneyimi Sağlıyoruz?

Ders aralarında, Türkçe konuşup İngilizceye odaklanamama sorunu olmaması için kantinden çay alacağınız zaman bile İngilizce konuşmak zorunasınız. Çünkü kantin çalışanlarımız dahi yabancı kişilerdir. Türkçe bilmiyor ve konuşamıyorlar. Bu sayede 5 Günlük eğitim süresince İngilizce’ye odaklanırsınız.

Günde 3 kez, Sabah Öğle Akşam uygulanan Hipnoz seanslarıyla, eğitimdeki yorgunluğunuzu atarak eğitime daha istekli ve rahat bir şekilde başlarsınız.

Bu program gerçekten yoğun ve yorucu olduğu kadarda eğlenceli bir program.

NLP ile İngilizce eğitimlerinde kullanılan Bilinçaltı İngilizce öğretme stratejilerimiz, kişilerin hedef dil olan İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlar.

Eğitim programımızda uygulanmakta olan hipnoz seanslarıyla eğitime daha motivasyonlu bir şekilde başlanması sağlanır.
NLP ve Hipnotik İletişim teknikleri kullanılan İngilizce konuşma programlarında Bilinçaltı İngilizce öğrenme metotları kullanılır.

5 günde ingilizce eğitim programlarında ingilizceyi hızlı bir şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz.
5 günde İngilizce Programımıza katılmak için