NLP Grup Eğitim

BioRezonans nedir ? Ne değildir?

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Biorezonans nedir ? sorusunun cevabını ararken, Ne değildir? sorusunun cevabını bilmek çok büyük önem taşıyor.

Hastalıkların tedavisinde kullanılan biorezonans, tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak tüm diğer tedavilere ek olarak uygulanır. Aynı zamanda önleyici tedavi metodu olarak da biorezonans yönteminden yararlanmak mümkündür.

Geleneksel tıp yöntemleriyle mevcut tedavisi doktor kontrolünde devam eden tüm hastalar için yardımcı tedavi metodu olarak biorezonanstan da yararlanılabilir.

Biorezonans tedavisi, Türkiye’de tamamlayıcı tedavi yöntemleri arasında yer almakla birlikte Avrupa’da doğal tıp yöntemi olarak tanınmıştır.

Bu sıradışı tedavi yönteminde doğal frekanslar kullanılarak, kişilerin sistemine herhangi bir ilaç ya da kimyasal  katmadan gerçekleştirilir. Dolayısıyla da hiçbir şekilde yan etkisi yoktur. Yöntemin uygulamaları ağrısız ve acısızdır.

Biorezonans tedavi  yöntemi, yaklaşık olarak tanımlanmış 400 civarındaki hastalığın tedavisinde etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Sigara bırakma gibi bağımlılıktan kurtulma yöntemleri için Biorezonans!

biorezonans sigara birakma

NLP biorezonans yöntemi özellikle bağımlılık, alerji ve kilo verme üzerine spesifikleşmiş bir biorezonans türevidir. Benzer terapi yöntemlerinin tartışmasız en etkili ve kalıcı halidir.

*Bebekler, çocuklar, yaşlılar, hamilelerde de uygulanabilir.

Teknik olarak Biorezonans nedir ?

Biorezonans nedir sorusunun cevaplarına teknik bir bakış yöneltirsek;

NLP Biorezonans dünya’da yayılmakta olan entegratif / holistik yani tamamlayıcı / bütünsel sağlık akımının türevlerindendir.

NLP Biorezonans yönteminde, kişinin vücuduna yerleştirilen yüksek iletkenlik özelliğine sahip elektrotlar sayesinde kişinin frekans düzenini bozan, hastalık yapan etkenin titreşim örneği tespit edilerek manyetik özelliğe sahip diğer aparatlarla kişinin vücuduna gönderilerek hücrelerin düzenli bir şekilde bilgi alışverişi tekrar sağlanmış olur.

NLP Biorezonans yönteminde tedavi ilaçlar yada tıbbi malzemeler yerine, elektromanyetik titreşimler üzerinden iletilen bilgi ile sağlanır.

Farklılaştırılmış NLP Biorezonans tekniğinde vücudumuzdaki negatif enerjiye sahip frekanslar cihaz tarafından saptanarak yine aynı cihazla temizlenmekte ve tekrar vücudumuza yüklenmektedir.

Geleneksel Biorezonans sistemlerinde yapılan uygulamalarda hücrelerin bilgi alışverişi düzene girdiğinde ve vücudumuzdaki manyetik alanımız temizlendiğinde bağışık sistemimiz güçlenir ve sağlığımıza tekrar kavuşuruz.

Kısaca Biorezenans yöntemi bir enerji tıbbı yöntemidir ve kimyasal ilaçlar kullanmadan elektromanyetik frekanslarla ağrısız ve kalıcı tedavi eder.

Tıbbi olarak bir sakıncası var mıdır?

Biorezonans klasik tıbbı tamamlayan tamamlayıcı bir tıp yöntemidir ve çin geleneksel tıbbının prensiplerine ve kuantum tıbbının yeni keşiflerine dayanılarak geliştirilmiştir.

Titreşim tıbbı olarakda tanımlanan Biorezonans yönteminde ilaç kullanılmaz, hiç bir yan etkisi olmamakla birlikte tamamen ağrısız bir yöntemdir.

Bakteri, virüs, alerjen, mantar, toksin gibi yabancı frekanslar insan vücudunun titreşim dengesini bozduğu için çeşitli hastalıklara neden olurlar. Bu yüzden sağlıklı insanla hasta insanın frekans yapıları birbirinden farklıdır. İnsan vücuduna negatif etki yapan bu yabancı ferkanslar Biorezonans cihazı ile tespit edilerek hücrelerin bilgi alışverişi eski eski düzenli haline gelebilecek şekilde temizlenebilmektedir.

Merkezimizde uygulanan NLP Biorezonans terapi tekniği hiçbir hastalık ile ilgili kullanılmamaktadır. Merkezimizde hiçbir hastalığın tedavisi yapılmamaktadır. Sayfamızda belirtilen NLP rezonans terapileri ile ilgili tüm açıklamalar, hastalık tanımları Dünya’da yayılmakta olan entegratif-holistik sağlık akımının yansımaları olup kliniğimizde bu alanda sadece danışmanlık, koçluk ve terapi hizmeti verilmektedir.

Bu sayfaları okuyan kişilerin bu sitede yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını bilmesi gerekir. Aynı zamanda NLP Rezonans Terapileri, Biorezonans, ElektroAkupunktur, Renk terapileri, ElektroHomeopati, Homeopati, NLP, Koçluk, Bach çiçeklerinin bir ”TEDAVİ OLMADIĞI”nı ve ”HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞINI” bilmesi gerekir.

Bahsedilen tüm yöntemler tamamlayıcı ve destekleyici terapi yöntemi kapsamında algılanmalıdır.

Daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılanları rahatça danışmak için bize ulaşabilirsiniz: