NLP Grup Eğitim

Hipnozla 5 Günde İngilizce Eğitimi

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Dünyanın birçok yerinde artık yeni dil öğretim teknikleri kullanılarak İngilizce eğitimlerinin süreleri kısalıyor. Eğitimler daha verimli bir şekilde hipnozla 5 günde İngilizce konuşabilecek kadar kısa süreçlerde gerçekleştiriliyor.

Hipnozla 5 günde İngilizce eğitimi nasıldır?

Gerçekleştirilen eğitimlerde kullanılan yeni nesil teknikler kişilerin dili daha etkili bir şekilde çabasız olarak kolay bir biçimde öğrenmelerine olanak sağlıyor.

Klasik kurslardaki gibi gramer ağırlıklı eğitimler yapılmadan sadece dili konuşturmaya dayalı uygulamalarla gerçekleşen eğitimlerde kişilerin hızlı bir konuşma gelişimi edinmeleri sağlanıyor.

Ana dil metodu kullanılarak gerçekleştirilen eğitimlerde katılımcıların yoğun bir şekilde dile adapte olmaları ve bu saye de çok da kısa sürede doğal bir şekilde yaşayarak dili öğrenmeleri sağlanıyor.
Bu yoğun süreç içerisinde günde 12 saat boyunca yapılan İngilizce konuşma uygulamaları günde 3 farklı eğitmen ile gerçekleştirilerek kişilerin çok daha hızlı bir şekilde dili konuşmaları sağlatılır.

Eğitimlerimizde amacımız, kişilerin dili kısa zamanda öğrenmesi ve öğrendiklerini unutmamalarıdır.
Bu nedenle eğitimde hipnoz tekniğinin de desteğiyle bilinçaltı düzeyde öğrenmeyi sağlayarak kişilerin kalıcı bir dile sahip olmalarını sağlatıyoruz.

Hipnozla 5 günde İngilizce eğitimlerinde, katılımcıların dili kalıcı olarak öğrenmesini sağlamak amacıyla hipnoz tekniği ile bilinçaltı uygulamalar gerçekleştirilir.
NLP ve Hipnoz tekniğini eğitimlerde kullanıyoruz ve bu sayede daha kalıcı bir öğrenme sağlanıyor.
5 günlük eğitimlerle kişiler 1 kur düzeyinde İngilizce öğrenir ve konuşurlar.
Bilinçaltı düzeyde öğrenmeyi sağlatmak amacıyla kullandığımız hipnoz tekniği ile kişilerin dili kalıcı bir şekilde öğrenmesini sağlatıyoruz.

Kişilerin dili bilinçaltı düzeyde öğrenmesini sağlamak amacıyla hipnoz tekniği ile bilinçaltı düzeyde kalıcı bir dile sahip olmaları sağlatılır.
Yapılan hipnoz tekniği ile kişilerin dili daha hızlı öğrenmeleri ve bilinçaltı düzeyde öğrenerek kalıcı bir dile sahip olmalarını sağlatıyoruz.

Anasayfamızdan Online Teste giriş yaparak seviyenizi belirleyebilirsiniz.
Siz de İngilizceyi geleneksel yöntemlerden farklı bir şekilde 5 günde konuşmak isterseniz, lütfen iletişime geçelim.