NLP Grup Eğitim

Hipnozla İngilizce Öğrenmek

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

NLP, Hipnoz ve Bilinçaltı öğrenme tekniklerinin kullanıldığı 7 günde Hipnozla İngilizce eğitim programında insan aklının başaramayacağı hiçbir şeyin olamayacağını ve geçmiş öğrenme bariyerlerimizden kurtularak normalde ortaya koymadığımız öğrenme potansiyelimizin ortaya çıkmasında NLP ve hipnoz etkin bir öğrenme aracıdır.

Hipnozla İngilizce eğitimi insanın algılama ve konsantrasyon yeteneğini arttırarak ve aynı zamanda kişinin öğrenme engellerini de gidererek gerçek potansiyelini ortaya çıkarmasına ve en üst düzey performansa erişebilmelerini sağlamaktadır.

7 Günde Hipnozla İngilizce eğitimlerinde kullanılan Hipnoz İngilizce öğrenme teknikleri klasik İngilizce öğrenme yöntemlerine göre çok daha etkilidir.

Hipnoz, bir İngilizce öğretim tekniği değildir, İngilizce öğretmez. Hipnoz İngilizce eğitiminde, bir motivasyon yükseltme ve performans geliştirme aracıdır.

NLP ve hipnoz, bir kişisel gelişim ve değişim uygulamasıdır.

Hipnozla İngilizce eğitiminde, kendi kişisel performanslarını ve sahip oldukları kaynakları keşfedecek, öğrenme stillerini fark ederek ve ilk adımda kendi zihinsel programlarını geliştirmeyi öğreneceklerdir.

Katılımcılar, Hipnozla İngilizceyi hayata geçirdiklerinde etkili dil kalıplarını da kullanarak arzu ettikleri sonuçları elde etmeyi ve kontrollerinde tutmayı başaracaklardır.

Özel Hipnoz uygulama seanslarıyla hem rahatlayacak hem de ulaştıkları ve ulaşabilecekleri başarıların temellerini oluşturacaklardır.

Hipnoz yardımıyla beynimizi dizayn edildiği gibi kullanabilir, zihinsel gücümüzü ve kaynaklarımızı keşfederek doruk performansımızı hayata geçirebiliriz.

Sahip olduğumuz kaynaklarla arzu ettiğimiz davranışları üretebiliriz.

Hipnoz ile İngilizce öğrenme çok daha kolaydır.