NLP Grup Eğitim

Hızlandırılmış YDS Kampı

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Bizimle YDS’ye SON Kez Hazırlanın!

YDS sınav tekniğine yönelik grup veya bire bir özel derslerde skor arttırma garantisi.

YDS öncesinde, hepiniz çok çalıştınız, ezberlediniz, hazırlandınız. Sınava çok kısa bir süre kala bütün konuların üzerinden geçileceği, yoğunlaştırılmış ve hızlandırılmış olarak tam gün,

YDS sınavına yönelik sayısız sorunun çözüleceği test teknikleri ve soru çözme stratejilerinin verileceği bu sıra dışı dil kampına son bir antrenman olarak sizleri bekliyoruz.

Daha önce çeşitli YDS kurslarına gittiniz ama skorunuz belli bir çizginin üzerine çıkmıyorsa, klasik YDS kurslarından çok farklı olan bu YDS kamp programında çabasız bir şekilde artacak performansına inanamayacaksın.

Gerek YDS eğitimine yaklaşımımız, gerekse alanında uzman eğitimcilerimizle, öğrenme, uygulama ve skor artışı garantisi sunuyoruz.

En kaliteli YDS eğitimini en düşük ücretle alabileceğiniz tek adres!

Kamp Programımız YDS sınavlarında adayların ihtiyaçlarını karşılayacak olan skorun elde edilmesini sağlamak için gerekli soru tarzlarını incelemeyi, akademisyenlerin eşliğinde çok sayıda soruyu farklı strateji ve taktiklerle kısa zamanda çözmeyi amaçlamaktadır.

YDS kampına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ve strateji ağırlıklı bir sınav olan YDS’de performansı ve skoru artırmayı amaçlayan farklı bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler. YDS kamp programımız sınav odaklı olduğu için gereksiz bilgi kirliliği ve dikkat dağıtıcı konular içermediği gibi, genel İngilizce bilgiside içermez.

Bu programa katılabilmek için adayların, girecekleri seviye tespit sınavında 6 kurluk eğitim sistemimize göre en az 4. kur seviyesinde genel İngilizce dil bilgisine sahip olması gerekmektedir.

Katılımcılar eğitim kampına girmeden önce geniş kapsamlı bir seviye tespit sınavına alınırlar.

Bu seviye belirlemenin amacı, katılımcının eksik ve zayıf olduğu noktaları bularak, kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilmesidir.

Gerekli seviyenin altında olan öğrenciler için hazırlanan Pre-YDS kamplarında sınav İngilizcesi altyapısı temel düzeyde kazandırılarak, kişilerin YDS kampına hazırlanmaları

sağlanarak sınav taktiği ve stratejilerini daha iyi kavramaları ve YDS sınavından daha yüksek bir skor alma şansları arttırılır.

YDS sınavında değişik strateji ve taktikler uygulamak mümkün olmakla birlikte, bu taktik ve stratejilerle sınavda başarılı olmak tek başına mümkün değildir.

YDS sınavında yüksek skor hedefliyorsanız, öncelikle dilbilgisi ve kelime bilgisi konularında iyi bir düzeyde olmanız gerekmektedir. Bu bilgileri doğru stratejiler ve taktiklerle birleştirdiğinizde, hedeflediğiniz skora çok daha kolay bir şekilde çıkabilirsiniz.

YDS kamp programında, dil bilgisi kuralları hızlandırılmış bir tekrarla özümletilerek sınavda çıkma ihtimali yüksek olan soru tiplerinin çözüm stratejileri üzerinde durulurken, aynı zamanda okuma ve anlama soruları üzerinde durulmakta, paragraf içindeki ipuçlarından yola çıkılarak paragrafı ve paragrafla ilgili soruları anlamaya yardımcı olacak stratejik çalışmalar yapılmaktadır.

YDS kamplarımızdaki konu akışını akademik gramer eğitimi, akademik kelime eğitimi, İngilizce test teknikleri, akademik çeviri, daha önceki YDS’ de çıkmış soruların çözülmesi, özgün deneme sınavları şeklinde sıralayabiliriz.

Program süresince yapılacak olan deneme sınavları ile tüm adayların gelişimleri sürekli takip edilmektedir.

Türkiye’de ilk kez 3 Eğitmenli sistemle tam gün eğitim veren kurumumuzda gün boyu 3 farklı modülde 3 farklı eğitmenle çalışma imkanı bularak, grameri, kelime yüklemeyi ve soru çözüm taktiklerini alanında uzman olan farklı öğretmenlerden alabileceksiniz.

Eğitim merkezimizde hazırladığımız özgün materyal ve testlerle birlikte özgün sorular kullanılarak YDS sınavında çıkması muhtemel soru tipleri üzerinde çalışılırken daha önce

çıkmış kritik soruların çözümleri üzerinde de durulur. YDS ile ilgili tüm gramer ve kelime bilgisi ile birlikte gerekli taktik ve stratejilere sahip olsanız da, eğer negatif düşünceler içindeyseniz, sınav stresini yönetemediğiniz gibi zamanı da doğru bir şekilde yönetemezseniz hedeflediğiniz skora ulaşmanız pek mümkün değildir.

YDS kampı içerisinde uzman psikologlar ve dil koçları tarafından dilin bir bütün olarak öğrenilmesine yönelik koçluk hizmeti alacağınız gibi, sınav anında stresi nasıl yöneteceğinizi, gerektiğinde nasıl gevşeyebileceğinizi, nasıl nefes alacağınızı bile size uzmanlar öğretecekler.

Her ne kadar sınavlarda bilgi birikimi ölçülüyor olsa da, sınav heyecanı, dikkatsizlik, konsantrasyon bozukluğu, kaygılar ve olumsuz düşünceler bilgiye doğru bir şekilde

ulaşmamızı engeller.

Formülümüz;

BİLGİ + nefes kontrolü + olumlu düşün + gevşeme + gülümse = BAŞARI

YDS kamp programında motivasyon eksikliği, dikkat dağınıklığı, konsantrasyon bozukluğu, başaramama korkusu gibi engellerden kurtulmanız için öğrenci koçluğu konusunda deneyimli psikologlar tarafından her gün destek alırsınız.

Hafıza teknikleri, zihin haritaları, bilinçaltı öğrenme teknikleri ve görsel, işitsel materyallerin öğrenmeyi her düzeyde desteklediği bu benzersiz kamp programında tam konsantrasyonla, doğru strateji ve taktiklerle, profesyonel bir kadro ile farklı bir deneyim yaşamak ve YDS konusuna nokta koymak üzere seni bu çalışmaya bekliyoruz.

Programın Avantajları

  • Maksimum 5 kişilik sınıflarda sizin algılama ve öğrenme hızına göre şekillenen butik bir programdır..
  • Sadece sınavı geçmenizi değil, İngilizceyi edinmenizi de sağlar.
  • Yoğun NLP teknikleri sayesinde, kamp süresince sıkılmadan İngilizceden zevk almanızı sağlar.
  • Sınav veya İngilizce korkunuzu yenmezini sağlar.
  • 7 günlük kamp sonrasında İngilizceyi Türkçeye çevirmeden anlamınız, İngilizceyi İngilizce düşünerek anlamanızı sağlar.
  • Sınava hem psikolojik, hem de İngilizce yeterliliğiniz en üst seviyede girmenizi sağlar.
  • Aylarca tüm hafta sonlarınızda ya da mesai saatiniz dışındaki zamanlarınızda klasik kurslara gitmek yerine, sadece 7 günde sınava hazır olmanızı sağlar.
  • Kişi ve ders sayısıyla kıyaslandığında alabileceğiniz en kaliteli ve ucuz eğitimdir.
  • Program 16 yıllık tecrübesiyle, “Yoğun İngilizce Kampları” ve “Hızlandırılmış İngilizce” programlarında öncü olan NLP Grup güvencesiyle organize edilmektedir.