NLP Grup Eğitim

İngilizce Dilini Hızlı ve Kolay Öğrenme

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

7 günde ingilizce eğitim programı son yıllarda kişilerin dili hızlı ve kolay öğrenme isteği göz önünde bulundurarak insanların fazla zamanını çalmadan daha kısa sürede ingilizceyi zorlanmadan öğrenmeleri için hazırlanmıştır.

Klasik dil öğretim tekniklerinden farklı olarak kişilerin daha hızlı ve kolay bir şekilde kısa bir süreçte ingilizce öğrenmesini sağlıyoruz.

Geleneksel metotlar ile eğitim veren dil kurslarında 1 kurluk bir eğitim 2 ay gibi bir süreç içerisinde gerçekleşebilmektedir.

Bu dil kurslarındaki eğitimlerde kalem defter gibi araçlar kullanılarak klasik eğitim modeli uygulanır.

Kişiler bu kurslarda zaman harcamaktan oldukça mutsuz bir şekilde kendilerini hızlandırılmış dil kurslarına odaklamaya başladılar.

7 gün boyunca gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimizde katılımcılarımızın sıkılmadan yorulmadan eğlenceli bir eğitim almasını sağlıyoruz.

Eğitimlerde öğrenme araçlarını kullanmadan dili yoğun bir şekilde konuşturarak kişilerin refleks olarak dili konuşmaları sağlanır.

1 hafta boyunca günde 12 saat süren yoğun ingilizce konuşma uygulamalarımız ile kişilerin öğrenmelerini hızlandırıyoruz.

Eğitimlerimizde kişilerin bilinçaltı düzeyde dili öğrenmesi ve konuşmasını sağlatmak amacıyla hipnoz tekniği ile eğitimleri destekliyoruz.

Bu sayede katılımcılarımız daha etkili ve kalıcı bir şekilde dili öğrenmiş oluyorlar.

Eğitim sistemimizle ilgili internet üzerinde bir çok sitede ekşi sözlük gibi sitelerde yorumlara denk gelebilirsiniz ama bu yorumların birçoğunun gerçeği yansıtmadığını söyleyebiliriz.

Hipnoz tekniği ile gerçekleştirilen eğitim programında hipnoz tekniğinin etkisi ve verimi kullanılarak uzman psikologlarımız tarafından yapılan ve uygulanan seanslarla kişilerin hem eğitimlerdeki motivasyonlarının artması hem dinlenmeleri sağlanırken dili bilinçaltı düzeyde kalıcı bir şekilde öğrenmeleri sağlatılır.

Eğitim içerisinde eğitimi hızlandırmak verimliliği arttırmak ve kişilerin derslere daha iyi odaklanabilmesini sağlamak amacıyla kullanılan nlp tekniği ile eğitimlerin interaktif bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır ve kişiler sıkılmadan yorulmadan eğitimlerden keyif alarak dili öğrenir ve konuşurlar.

7 tam gün boyunca kişileri bunaltmadan keyif aldırarak gerçekleştirdiğimiz 1 haftalık öğrenme ve konuşma programıyla insanların dili kısa sürede 1 kur düzeyinde öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

Bugüne kadar ülkemizde gerçekleştirilen en hızlı en kolay ve en kalıcı öğrenmeyi sağlayan dil eğitim programıyla kişilere zamandan tasarruf ettiriyoruz.

Sizler eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz eğitime katılanların yorumlarını almak eğitim fiyat bilgileri gibi tüm sorularınız için bizi arayabilirsiniz.