NLP Grup Eğitim

İş Yaşamında Koçluk (Business Coaching)

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

İş yaşamında üst düzey yöneticilere hitap eden bu programımız…

İş Koçunuz

· İşinizi Dönüştürmede

· Meseleleri halletmede

· Etkin bir şekilde pazarlamada

· Web sitenizi işe yarar hale getirmede

· Kendi Koçluk İşinizi Kurmada

· Kar etmenizde

· Yeni Bir İşe Başlamada

· Mücadele etmeyi çok sıkı çalışmayı bırakmada size yardımcı olacak

Bizimle koçluk yapmak size şu konularda yardımcı olacaktır;

Somut bir “oyun” planı geliştirmek.
Hayat ve iş bir oyundur ve eğlenceli ve çok ciddiye almadan oynanmalıdır. Oynayıp deneyimlediğimizde her şeyi açıklığa kavuşturmak daha kolaydır. Bunu zor ve ağır bir iş haline getirmek yerine bırakın eğlenceli olsun.

Sınırları aşmak: Kendiniz için daha önce çizdiğiniz sınırları zorluyoruz. Daha büyük düşünecek ve fırsatları çok daha büyük bir şekilde tanımlayacaksınız. Eğer statükoda kalmak istiyorsanız bu koçluk size göre değil. Ama işleri eskiden yapma şeklinizi sarsmaya hazırsanız o zaman benimle çalışın.

İşle ilgili fikirleriniz ve fırsatları tanımlayıp maksimize edin Eğer şuan fikirleri ve fırsatları göremiyorsanız yada etkin bir şekilde uygulayamıyorsanız benimle çalıştığınız anda tam tersi olacak. Fikirlerinizi hayata geçirmede ses getiren bir temeliniz olacak.

Açıklık Getirin: Hayatın ve işin pek çok seçenekle dolu yoğun temposu kafanızı karıştırıp sizi şaşkına çevirebilir. Netliğe sahip olduğunuzda odaklanacak, enerjik olacak, tutkuyla çalışacak ve daha iyi sonuçlar üreteceksiniz.

Kendinizi ve arzularınızı anlayın: Tam olarak kim olduğunuzu keşfedip anlayın ve tatmin ve manayı kendi dışınızda aramayı bırakın. İşinizin en çok nasıl olmasını istediğinizi tanımlayın ve netliğe kavuşturun.

Pratik Hedefler koyun: Size kişisel ve finansal yarar sağlayacak işle ilgili isteklerinizi tanımlayacaksınız daha sonra da hızla ona doğru koşacaksınız.

Yaratıcı ve zorlu olun: Eğer zorlayıcılık şuan yaptığınız şeyde yoksa bu sizde sıkışmış ve tatmin olmamış bir his bırakabilir.yaratılığınızı ve tutkularınızı serbest bırakın ve her yeni günü dört gözle bekleyin.

Odaklanın ve doğru yolda kalın: Odaklanmanızı ve pek çok tutarlı eylemde bulunmanızı sağlayacak güvenilirlik ve yapı kazanacaksınız. Bu eylemler yapmak istediğiniz değişimler açısından önemli.eylem size işinizi başarıya taşıyacak bireysel tecrübe kazandırır.