NLP Grup Eğitim

NLP Genel Bakış

ptitle-particle1
ptitle-particle2
ptitle-particle3
ptitle-particle4

Uzun yıllar öncesine dayanan bu teknik kişilerin tamamen eğitime odaklanıp %100 performans alarak eğitimi tamamlayacakları bir tekniktir.

Bir haftalık konuşma kamplarımız kişileri tamamen ingilizceye maruz bırakarak dili edinim haline getirmelerini sağlamaktadır. Türkçe konuşulmayan bir ortamda hem görsel hem işitsel duyu organları çalıştırarak kişinin sürekli olarak İngilizce duyması,konuşması ve tekrar etmesi sağlanır. Zihin bir haftalık alışma süreci yaşamaktadır yani kişi zihnini bir hafta boyunca tek bir konu üzerinden çalıştırır pratik ettirirse zihin bunu edinim olarak kabul eder ve unutmadan hafızasına kazımış olur.

Eğitim modelimiz diğer tüm metodlardan aykırı olarak kişinin direkt olarak konuşmaya yönlendirilmesini sağlar. Kişileri sürekli olarak yabancı ve ana dili ingilizce olan hocalarla eğitir kişiler sürekli olarak ingilizce duydukları için bu sayede ingilizce düşünme yapısına sahip olur ve konuşma rutininde takılmadan,türkçeden ingilizceye çevirmeye çalışmadan,yanlış yapma korkusu olmadan akıcı ve temiz bir dille konuşmaya başlar.

Kişilere Nlp uzmanlarımız tarafından günde 2 defa seans uygulanır. Seans durumunda kişinin bilinci açıktır,hakimiyeti kendindedir,gözleri açık bir pozisyonda da gevşeyebilir. Uzmanlarımız kişileri hem beden hem de zihin olarak rahatlatıp kolay öğrenim sağlamalarını ve aynı zamanda kalıcı bir eğitim almaları sağlamaktadır.

18 Yıldır devam eden bu sistemde bir çok mezun veren Nlp Grup belki de sizin için de en iyi çözüm ortağı olabilir. Konu hakkında daha geniş bir bilgi almak isterseniz Mecidiyeköy meydanda bulunan merkez ofisimizi ziyaret edip bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eğitim rutinimiz pazartesi günü başlayan takip eden haftanın cuma günü tamamlanan ve bu bir hafta içerinde kişilerin gelmiş oldukları seviyeden bir üst seviyeye geçmiş olarak mezun olmasıdır. Eğitimler sabah 09:00 akşam 18:00 olarak uygulanmaktadır. Eğitim içerisinde türkçe konuşmak,derslerde telefon kullanmak yasaktır. Yemek aralarında dahil öğrencilerimiz hocalarıyla birlikte olması ve yemek sırasında da İngilizce konuşmalarını talep etmekteyiz.